یکی از اقداماتی که ما در فناوران پارس درگاه اجرا کردیم ، این هست که بر اساس حوزه های مختلفی که فعالیت داریم ، با در نظر گرفتن برنامه استراتژی بلند مدتی که تهیه شده ، با کمپانی های موفق فعال در همون حوزه فعالیت ، وارد مشارکت برای پروژه های مختلفی شدیم و این همکاری در قالب یک کنسرسیوم پروژه ای باعث موفقیت های زیادی هم برای طرفین شده است .

یکی از شرکت هایی که در حوزه فناوری اطلاعات با ما همکاری دارد ، شرکت ایده پردازان کلاه سفید البرز هست که این شرکت با سابقه نزدیک به ده سال در قالب یک گروه نرم افزاری با نام تجاری اپکس، متشکل از 3 نفر فعالیت خود را در زمینه طراحی و توسعه سامانه های نرم افزاری آغاز نمود.

با توجه به محوریت اساسی تمرکز بر قدرت یادگیری افراد و غربال نیروی های مجموعه که غالبا دانش آموختگان مدارس سمپاد و یا دانشگاه های مطرح و برتر کشور هستند از نظر بهره هوشی، روحیه کار گروهی، مسئولیت پذیری، ایده پردازی و … و در نظر داشتن پویایی و چابکی، اپکس توانسته است در طی سالیان فعالیت خود کارنامه درخشانی از خود بر جای گذارد .

بعد از یک همکاری دو ساله موفق و انجام استارتاپ های گوناگونی ، این دو مجموعه با نزدیکی و تعامل بیشتری در کنار هم قرار گرفته و پروژه های بزرگی را نیز در برنامه های جاری خود دارند .

یک از پروژه های بسیار بزرگ که از همکاری این دو مجموعه تحقق پیدا کرد ، انجام کلیه امور وب ، اپلیکیشن و خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات جمعیت گام دوم انقلاب اسلامی ایران است که اکنون به نام جمعیت تحول و توسعه انقلاب اسلامی معرفی می شود و جزو طرح های ملی در کشور عزیزمان قرار دارد و در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران اجرا شده است .

خانواده جوان ، دانشمند و دانش بنیانی اپکس متشکل از یک تیم پنجاه نفری است که به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم با اپکس همکاری دارند و اعضایی خلاق و با استعداد هستند که هر یک در زمینه کاری خود متبحر و صاحب سبک می باشند.

دفتر مرکزی اپکس در استان البرز قرار دارد و دیگر دفاتر آن به منظور گسترش فعالیت داخلی و خارجی در استان تهران و منطقه آزاد جزیره کیش واقع گردیده است.